דרכים לחסוך כסף עם הכנסה נמוכה

1. שלם את החוב שלך

חוב יכול לעכב אותך מהשגת יעדים פיננסיים חדשים. העומס הכלכלי המתמיד על התקציב שלך לא יכול להשאיר מקום לחסכון בסוף החודש.

 

שים את זה בראש סדר העדיפויות להתמודד עם החוב שלך. זה ידרוש מחויבות למחוק את החובות שלך, אבל זה יכול להוביל לחיים קלים יותר. תוכל לשים את הכסף שבו השתמשת להחזר החוב לחסכונות שלך. אם אתה רוצה לנקוט בפעולה היום, בדוק קורס אסטרטגיית החזר חוב.

2. היו מודעים יותר להוצאות על אוכל

הוצאות מזון עלולות להמיט הרס בכל תקציב. עם הפיתוי המתמיד לאכול אוכל מוכן במסעדה, עמידה בתקציב אוכל יכולה להרגיש כמו אתגר בלתי אפשרי. עם זאת, זהו תחום טוב להתמקד בו באמת כשמדובר כיצד לחסוך כסף על הכנסה נמוכה.

 

לפי נתוני הלשכה לסטטיסטיקה של העבודה, משק בית ממוצע הוציא יותר מ-3,000 דולר על אוכל מחוץ לבית. למרות שאולי לא מוציאים כל כך הרבה על אכילה בחוץ, סביר להניח שיש מקום לשיפור. חפש דרכים לקצץ בהוצאות המסעדות שלך.

 

אחת הדרכים הטובות ביותר להילחם ברכישות מזון ברגע האחרון היא באמצעות תכנון ארוחות. אם אתם כבר יודעים מה אתם אמורים לאכול לארוחת ערב, קל יותר לנסוע הביתה מבלי לעצור במקום הטייק-אאוט האהוב עליכם. תכנון ארוחות יכול לקחת קצת זמן להתרגל. נסה את אתגר תכנון הארוחות שלנו למשך 30 יום כדי לראות איך אתה אוהב את זה.

 

לבסוף, וודא שאתה לא מוציא יותר מדי על מצרכים. תסתכל על המזווה שלך כדי לראות אם אתה יכול להכין כמה ארוחות עם מה שכבר יש לך בהישג יד.

3. הפוך את יעדי החיסכון שלך לאוטומטיים

הבחירה לחסוך כסף יכולה להיות קשה. לאלץ את עצמך לעשות את אותה בחירה פעמים רבות בכל חודש יכול להיות לא ריאלי. סביר יותר שתוציא את כל הכסף בחשבון העובר ושב שלך. אלא אם כן תעביר את החסכונות שלך באופן אוטומטי, אתה מסתכן בהוצאת החיסכון המיועד שלך.

 

עם כל תלוש משכורת, הגדר העברה אוטומטית לחשבון החיסכון שלך. תוכל לנשום לרווחה בידיעה שהחסכונות שלך חבויים בבטחה.

 

גישה זו נהדרת אם אתה חושב על דרכים כיצד לחסוך כסף במהירות על הכנסה נמוכה. תופתעו כמה מהר מסתכמות החיסכון האוטומטי שלכם. אתה בהחלט לא תצטער על שהצבת את החסכונות שלך לטייס אוטומטי.

4. מצא בידור בחינם או במחיר סביר

תחום אחד בתקציב שלך שהוא משתנה לחלוטין הוא תקציב הבידור שלך. יש לך את הכוח לבזבז יותר מדי על בידור. מהצד השני, כיף חסכוני יכול לאפשר לך לרפד את החסכונות שלך מבלי להרגיש מקופח.

 

הנה כמה מאפשרויות הבילוי האהובות עלי שאינן מפרות את התקציב:

 

  • ערכו מסיבות ארוחת ערב במקום לצאת
  • צאו לטיול רגלי
  • חפשו מוזיאונים בחינם לחקור
  • במידה ואתם מתכננים חופשה עם מלון, השתמשו בקופון לבוקינג על מנת לחסוך כסף.

 

עשה קצת מחקר באזור שלך כדי למצוא את אפשרויות הבילוי החסכנות הטובות ביותר. למשל, רעיונות ליל דייטים בבית או רעיונות ללילה כיף משפחתי.