הרעיונות המועדפים שלנו לחדרי אורחים

הקיץ כאן! אם אתם מארחים אורחים בבית, אולי הגיע הזמן לעדכן את החלל שלכם. בבלוג של היום, מומחי עיצוב הפנים מספקים לכם כמה מהרעיונות הטובים ביותר שלנו למשרדים ביתיים לחדרי אירוח שיכולים לעזור לכם להפיק את המרב מהחלל ההיברידי שלכם.

ספת שינה

אם אתם מקשטים שילוב של חדר אורחים-משרד קטן, אתם עשויים לתהות איך אתם הולכים להתאים את כל הרהיטים שאתם צריכים לחלל כה מוגבל. זה המקום שבו ספות שינה נכנסות לתמונה. לא רק שהן מספקות מקומות ישיבה נהדרים בחדר האורחים ביום, אלא שהן מתקפלות למיטה נוחה כך שהאורחים שלך ישנו בשקט בלילה. ומכיוון שהם יכולים להתקפל לגודל ספה סטנדרטי או קטן יותר, עדיין יהיה לך הרבה מקום לעבוד מבלי להרגיש צפוף ברהיטים כאשר אינך מארחת אורחים בביתך. החלק הכי טוב? טכנולוגיית ספות שינה השתפרה מאוד מאז שהיית ילד. למעשה, ניתן אפילו לבחור בספות שינה עם מזרני קצף זיכרון לנוחות מיטבית. בנוסף, הם מגיעים במגוון רחב של גדלים וסגנונות. אתה יכול לבחור ספת שינה כסא וחצי בגודל סנטימטרים בודדים מרוחב של מיטת טווין או ספת שינה גדולה הנשלפת למיטת קווין סייז סטנדרטית. לא משנה באיזה גודל תבחר, ספות שינה הן תוספת רב-תכליתית לשילוב של חדר אורחים-משרד קטן.

בחר שולחן כתיבה

אם אתם מחפשים רעיונות לחדרי אירוח משרדיים שיחסכו לכם מקום מבלי לוותר על פונקציונליות וסגנון, תרצו לבחור בשולחן כתיבה. שולחנות כתיבה קטנים ששימשו באופן מסורתי לכתיבת מכתבים, אך כיום משמשים לעתים קרובות לעבודה על מחשב נייד או שולחני. למרות שלפעמים יש להם מגירה אחת או שתיים לאחסון, הם נוטים להיות קומפקטיים מספיק כדי שהם לא משתלטים על החדר. ומכיוון שיש להם שטח שטח מוגבל, הם מעודדים שולחן עבודה נטול עומס שישתלב היטב עם חדר האורחים כאשר הוא אינו בשימוש. בנוסף, שולחנות כתיבה מגיעים במגוון רחב של סגנונות שיעזרו לך לשפר את המראה שלך בין אם אתה מקשט את חדר האורחים במשרד הביתי שלך בסגנון מודרני, מסורתי, מעבר או חווה.

נצל את המרחב האנכי

מתלבטים איך לקשט חדר אורחים שצריך לשמש כמשרד ביתי? תרצה לנצל את המרחב האנכי בתוך החדר. אמנם יש רק כל כך הרבה רהיטים שאתה יכול להכניס לחדר אירוח קטן במשרד ביתי, אבל סביר להניח שיש מקום אנכי בחדר שאתה יכול לנצל. ניצול של שטח נוסף על הקיר יכול לגרום לחדר להרגיש פרופורציונלי ומעניין יותר מבחינה ויזואלית, וכל החלל הבלתי מנוצל הזה יכול לעשות הרבה כדי לגרום לחדר להרגיש יותר פונקציונלי. אתה יכול, למשל, לכלול מדף ספרים כדי לעזור באחסון, לכלול ווים לתליית מעילים, או לעצב קיר גלריה כדי להעניק לחלל קצת אישיות וסגנון. לא משנה מה תבחרו, תגלו שחיוג על שטח אנכי שלא מנוצל יוביל הרבה ליצירת חדר שמתפקד היטב גם כמשרד ביתי וגם חדר אורחים.

 

למידע נוסף היכנסו לאתר של רוזטו רהיטי יוקרה מאיטליה