שאלות נפוצות על מתלים לייבוש בגדים

איך אני בוחר מתלה ייבוש מעולה?

בחירת מתלה ייבוש נכון תלויה בעיקר בגורם אחד: גודל החלל שלכם. אם יש לך חלל קטן יותר, תרצה לבחור במתלה ייבוש עומד או במתלה בגודל קטן עד בינוני שניתן להתקפל ולאחסן מתחת למיטה או בארון קטן. אם אתה עובד עם יותר מקום ונוטה לכבס המון בגדים במידות גדולות יותר, מתלה ייבוש גדול ורב קומות יאפשר לך לייבש יותר בקלות. טיפ שבו וויטינג משתמשת כדי לחסוך במקום בזמן השימוש במתקן ייבוש הוא הצבת מתלה הייבוש באמבטיה.

 

קני מייעץ לרכוש מתלה ייבוש המאפשר מרווח בין פריטים כך שלבגד יש יותר זרימת אוויר ויוכל להתייבש מהר יותר. חשוב מאוד לקנות את מתלה הייבוש בגודל הנכון, שכן עומס יתר עלול להוביל לבגדים רטובים.

 

מהם היתרונות של ייבוש בגדים באמצעות מתלה ייבוש לעומת ייבוש בגדים במייבש?

בגדים, במיוחד כשהם עשויים מחומרים עדינים, עלולים להינזק בקלות במייבש. "השילוב של חום גבוה ותסיסה (ייבוש במייבש) מייבוש במכונה נוטה לכווץ בדים מסוימים, להוביל לדהיית צבע ולתרום לבלאי שפוגע בשלמות הבד לאורך זמן. ניתן להימנע מכל זה בעזרת ייבוש באוויר. "אמר וויטינג.

 

אילו סוגי בגדים תמיד כדאי לייבש על מתלה ייבוש?

אנו ממליצים לייבש באוויר כל לבוש העשוי מצמר, משי או משי על בסיס סינטטי. "חזיות, תחתונים משיי עם מתיחה, בגדי ים, חזיות ספורט, חותלות וחולצות ספורט לנשים צריכות להיות מיובשות באוויר", אמר וויטינג. בסך הכל, אם אינכם בטוחים אם פריט לבוש ייפגע אם יונח במייבש, כדאי לייבש אותו באוויר במקום זאת.

 

מהן עוד כמה דרכים להפוך את הכביסה וייבוש הבגדים לחסכוניים יותר באנרגיה?

מלבד השימוש במתקן ייבוש, קני שיתף כמה דרכים להפוך את הכביסה לאנרגיה יותר יעילה מבחינה סביבתית. ראשית, תרצה לוודא שאתה מפעיל מחזור סחרור חזק במהלך כל כביסה. זה עוזר להסיר כל עודף לחות מהבגדים שלך ועוזר להאיץ את ייבוש האוויר.

 

האם מתלים לייבוש חוסכים באנרגיה?

מתלים לייבוש הם אפשרות אטרקטיבית אם אתם מחפשים לא רק לעזור לסביבה אלא גם לצמצם את חשבון החשמל שלכם. בהשוואה לתפוקת האנרגיה הגבוהה של מייבש, מתלים לייבוש הם פתרון אפס אנרגיה לייבוש בגדים. "אם יש לך את המקום והזמן, מתלה ייבוש בהחלט שווה את זה, ויחסוך לך הרבה כסף בטווח הארוך, וטביעת הרגל האנרגיה המתמשכת תופחת מטביעת הרגל העיקרית שלך", אמר קני.

 

למידע נוסף היכנסו לאתר של רב חבל.