מה צריך לדעת לפני רכישת שטיח

שטיח נהדר הוא לא רק מבטא נחמד לחדר שלך. זו השקעה רצינית שתשמור על ערכה לאורך כל החיים. אבל מה עושה שטיח נהדר?

 

אתה יכול לקנות שטיחים זולים העשויים ממשהו כמו פוליאסטר או קנבוס, אבל הם לא יחזיקו מעמד לאורך זמן וקשה יותר לתחזק אותם מצמר. אנו ממליצים על שטיח צמר, מכיוון שהצמר עמיד, ניתן לניקוי ויראה טוב יותר לאורך זמן. רוב שטיחי הצמר ייכללו באחת משלוש קטגוריות, אותן ננסה לחלק עבורכם כאן:

 

  • שטיחי צמר עשויים ביד – הטובים ביותר, ללא ספק.

שטיחים קשורים ביד מיוצרים בידיו של אדם אמיתי ומאומן. הם השקעה במובן הכי מילולי של המילה. ככל שהצמר מתפרק עם הזמן, הוא פולט פטינה מבריקה שהופכת את השטיח לאטרקטיבי יותר ויקר יותר. הפטינה הזו תמשיך להשתפר במשך 100 שנים!

 

זה נכון, השטיח המסוקס ביד שלך פשוט עשוי לפאר את רצפת ביתו של הנכד הגדול שלך. שטיחי צמר מסוקסים ביד הם היקרים ביותר, בטוח. אבל אתה משלם עבור: 1) עבודה מיומנת ביותר, 2) בקרת איכות, 3) צמר מרוויח ערך ו-4) לעולם לא תצטרך לקנות שטיח שוב. זה שווה את זה.

 

  • שטיחי צמר מטופחים ביד – מראה מסוקס ביד במחיר נמוך בהרבה.

שטיחים מצופים ביד מכילים קנבס מכוסה רשת. צמר נשזר דרך הרשת הזו כדי ליצור את השטיח. לשטיחים מפוצצים ביד יש גיבוי, כך שלא תראה את העיצוב מאחור. תטפל בזה, וזה יכול להחזיק אותך 50 שנה!

 

  • שטיחים תוצרת מכונה – שטיחים טובים, אבל הכי פחות סביר שיחזיקו כל החיים.

שטיחים המיוצרים במכונה הם הזולים ביותר, ואם עשויים היטב, יכולים להחזיק מעמד 25 שנים או יותר. אתה יכול לראות את העיצוב בגב שטיח שנעשה במכונה, אבל הוא יהיה נוקשה וקל יותר באופן ניכר משטיחים משובצים או קשורים.

 

רוב הסיכויים הם שלבחור בצד הכביש המהיר שמוכר "שטיחים משובחים" מתוך טנדר אין גישה למוצרים באיכות גבוהה. כמו כן, היזהר מאוד בעת רכישת שטיח מהאינטרנט. שוב, רוב הצרכנים לא יוכלו לזהות זיוף, אבל להלן הדרכים הנפוצות ביותר להתחמק בעסקת שטיחים:

 

  • צמר נחות או צבע נחות. כל אחד מהפגמים מבטיח שהשטיח שלך לא יחזיק מעמד, והוא בהחלט לא ישתפר עם הזוהר ה"טוב יותר עם הזמן".
  • שטיחים מטופחים בעבודת יד המורכבים עם לטקס זול (במקום קנבס קשוח ומכוסה רשת). הלטקס הופך נוקשה ושביר עם הזמן, והחוט יתחיל להחליק החוצה.

 

יש לקחת בחשבון את סוג השטיח עם מערכת הישיבה שלכם.

אנו מקווים שזה יעזור לכולכם לנווט בחוויית רכישת שטיחים. קנייה מהנה!