ללמד ילדים על כסף בבית הספר היסודי ומוקדם יותר

  1. היו שווים ושילמו לילדים בכנות על מטלות המתאימות לגיל

אם הענקת קצבה לילדים צעירים מבלי לדרוש עבודה, ודא שהיא שוויונית על בסיס משקל גיל (אתה יכול לתת "העלאות" מדי שנה או רבעון). אם אתה משלם שכר עבור מטלות, הקצה כמויות עבודה שוות ושיעור שכר שווה.

 

למרבה הצער, פער השכר בין המינים הגיע גם לילדים. על פי נתוני BusyKid, אפליקציית מימון אישי לילדים, בנות מקבלות פחות ממחצית הקצבה השבועית הניתנת לבנים, פער גדול יותר מפער השכר המגדרי למבוגרים. זה לא הוגן ולא עולה בקנה אחד עם העיקרון שלכל ילד מגיע אותה הזדמנות להצליח.

 

בסופו של דבר, נסיבות מקלות עלולות להפוך את הטיפול הפיננסי השוויוני ללא מעשי. לדוגמה, כנראה שאתה צריך לספק יותר תמיכה לילד שמגיע לפרינסטון מאשר אחד שנרשם לתכנית תעודה טכנית במכללה הקהילתית המקומית. אבל זה כנראה שנים של חופש. אנחנו מדברים כאן על ילדים בבית הספר היסודי. אין שום סיבה לא להתחיל את הקטנים שלך במגרש שוויוני.

 

עם הכסף שירוויחו, למדו אותם כיצד להשתמש בקופונים. לדוגמא, קופון לבוקינג יחסוך כסף בהזמנת מלון.

 

  1. אל תפצה על משימות שילדים צריכים לעשות בכל מקרה

לוח זמנים מעוצב למשק הבית הוא win-win. עבור ההורים, זוהי נקודת זריקות למשימות שגרתיות בעלות ערך נמוך, שאין להן זמן או סבלנות. עבור ילדים, מדובר במזנון של אפשרויות השתכרות מעשיות והקדמה ארוכה, עם סכום נמוך, למיני משימות החובה שיצטרכו להשלים בעצמם בקרוב.

 

פשוט עמדו בפיתוי להירגע באופן מופרך מההגדרה של "מטלה" כדי למשוך משימות שילדיכם צריכים לבצע בכל מקרה, כמו לנקות את החדר או לשמור על ניקיון חללי המשחק. אפילו בבית הספר היסודי, מטלות ילדיכם צריכות להיות (לכל הפחות) עבודות המטיבות עם כל בני הבית, כגון שטיפת כל הכלים לאחר ארוחה משפחתית, אבק של כל הבית ולא רק חדרי הילדים, או ניקיון ושואב אבק. קומות בכל הבית.

 

המטרה היא לפצות ילדים רק על עבודות שאחרת הייתם צריכים לעשות בעצמכם (או לשלם למישהו מחוץ למשק הבית). למעשה, אתה שוכר את הילדים שלך לבצע משימות אלה וללמד אותם את ערך הדולר בתהליך. רק הקפד לשלם להם מספיק כדי לעודד אותם לצפות או לפחות לא להימנע באופן פעיל ממשימות אלה.

 

  1. השתמשו בשבחים ובאהבה קשוחה

השתמש בשילוב של שבחים ואהבה קשוחה כדי להחדיר משמעת כלכלית אצל הגזע שלך. כאשר הילד שלך מפקיד בבנק הביתי שלך או מחזיק שטר דולר לרכישה עתידית, ספר לו שהם עושים את הדבר הנכון. אם אתה מרגיש נדיב במיוחד, זרוק פינוק בעלות נמוכה, כמו חצי שעה נוספת של זמן מסך באותו ערב.

 

אתה יכול גם לעודד את הילדים שלך לקבל החלטות כלכליות נכונות על ידי להזכיר להם שעל ידי ההוצאה היום, הם דוחים או מוותרים על רכישות עתידיות, הם עשויים להעריך יותר. אל תעניש אותם על הוצאה מוגזמת. רק תבהיר מה חסר להם והזכיר להם זאת כשנגמר להם הכסף למשהו שהם באמת רוצים.

 

  1. השתמש בכרטיסי הוצאה ושמירה המתאימים לגיל בעזרת אפליקציות לבקרת הורים

אתה משתמש באפליקציות לכל השאר בימים אלה. מדוע לא חינוך פיננסי בבית באמצעות כרטיס החיוב של ילדך?

 

לדוגמה, Greenlight הוא כרטיס חיוב בתשלום מראש הניתן לטעון מחדש לילדים. להורים יש פיקוח ושליטה מוחלטים עליה באמצעות האפליקציה שלה. התכונות כוללות טעינה מיידית, התראות בזמן אמת בכל פעם שילדכם משתמש בכרטיס, היכולת להדליק ולכבות את הכרטיס באופן מיידי והגדרת איסוף שינויים המאפשרת לילדים לשמור את השינוי שלהם.

 

יש גם BusyKid. כרטיס חיוב זה הניתן לטעון מחדש מאפשר להורים לעקוב אחר ההוצאות והחסכון של הילדים באמצעות אפליקציה עוצמתית. האפליקציה גם מאפשרת לילדים לקנות מניות בבורסה עם הקצבה שלהם או לתרום לעמותות האהובות עליהם, תוך הצצה למושגים פיננסיים אישיים מתקדמים יותר.

 

מאמר זה נכתב על ידי https://promocode1.com/