כיצד לחסוך כסף במהלך המגיפה?

וירוס הקורונה שינה את העולם כפי שאנו מכירים אותו. מספר עסקים לא חיוניים נסגרו כדי לסייע בהפחתת התפשטות נגיף הקורונה. עם למעלה ממאתיים אלף מקרי מוות בארה"ב לבדה בסוף ספטמבר, מדינות רבות לא הצליחו להכיל את הנגיף.

 

בחיים שלנו לא היה משבר בריאותי שהשפיע כל כך על הכספים של אנשים. עם ירידה בהכנסה והאבטלה הגוברת, זה הזמן להשתלט על ההוצאות שלך. הצעד הראשון הוא לבדוק את האתר הזה לפני ההוצאות הקרובות שלך.

 

מאמר זה יעזור לך עם טיפים לחיסכון בכסף, כיצד להשתמש בקודי קופון ושיטות אחרות לחיסכון בכסף במהלך מגיפה זו.

צמצם את צריכת הטייק אאוט

על פי סקר Zagat, עולה בממוצע 36.40$ לאדם אחד לאכול ארוחה במסעדה. לפני המגיפה, הסקר הצביע על כך שהאמריקאים סעדו בחוץ 5.9 פעמים בממוצע מדי שבוע.

 

צריכת מזון מוכן בבית יכולה לעזור לך לחסוך עד $182 בכל שבוע. מכיוון שלכולנו יש זמן נוסף על הידיים, עסוק בהכנת הארוחה שלך בעצמך. היתרון של הכנת הארוחה שלך הוא שאתה יכול לחסוך כסף ולשפר את הכישורים הקולינריים שלך.

השתמש באתרי השוואת מחירים כדי לקבל את המבצעים הטובים ביותר

ישנם אתרים בהם ניתן להשוות מחירים באינטרנט. יש אנשים שמשתמשים באתר זה כדי למצוא את עסקאות ביטוח הרכב הטובות ביותר ואת תעריפי חשבון האנרגיה. לדברי אנדי ווב, בלוגר כסף, יש עוד דרכים להשתמש במנועי חיפוש במחיר הזה.

 

עם כל כך הרבה אתרים למעקב והשוואת מחירי סחורות בחנויות שונות. יש כאלה שאפילו מציעים לך סקירה כדי לעזור לך לקבל את ההחלטה הטובה ביותר. אתרים אלו יעזרו לך לחסוך כסף בזמן שאתה מוציא, לא משנה מה המוצר שאתה רוצה לקנות.

 

תכונה שימושית נוספת באתרי השוואת מחירים היא שהיא מציגה לך היסטוריית מחירים של מוצר. בעזרת הכלי הזה תדע אם חלה עלייה או ירידה חריגה מהמחיר הנוכחי.

 

חשוב: כיצד לחסוך כסף עם קופונים לאלי אקספרס?

היו חכמים בזמן שתצטיידו במצרכים

ודא שהקניות שלך למצרכים מתרכזות סביב מזון שאינו מתכלה, שלא יתקלקל במהירות. למאכלים כמו אורז, שעועית ופסטה יש חיי מדף ארוכים, מה שמבטיח שלא תבזבז כסף.

 

אם אתם צריכים להוסיף מאכלים טריים לעגלה שלכם, ודאו שהם מאכלים שניתן לקרר, למשל לחם וגבינה מגוררת. כמו כן, הוסף לרשימה שלך ירקות עמידים כמו בצל וגזר.

 

עדיף להסתכל מה כבר יש לך בבית לפני שאתה הולך למכולת. זה יעזור לך לדעת באילו מוצרים להצטייד ובאילו להשאיר בחוץ.

 

מזונות הקרובים לסוף חיי המדף שלהם מגיעים לרוב במחיר מוזל מאוד. הוצא על מוצרים אלה, מכיוון שהם יכולים לעזור לך לחסוך כסף. אתה רק צריך לוודא שאתה משתמש במזון באופן מיידי, כדי למנוע בזבוז.

בטל מנויים שאינם נחוצים

מה הטעם במנוי לנטפליקס, אמזון פריים ו-YouTube Premium כאשר אתה משתמש רק באחד הכי הרבה? סיים מנוי לשתי הפלטפורמות שאינך משתמש בהן לעתים קרובות מדי. כמו כן, סרוק את חשבון כרטיס האשראי שלך ובטל את המנויים הרדומים האלה.

 

לדוגמה, ייתכן שיש לך מנוי פעיל אצל סוכנות הנסיעות או חברת התעופה שלך. המשמעות של המגיפה היא שלא תסתובב לעתים קרובות מדי, אז מה הצורך לשמור על המנוי פועל?

 

ביטול מנויים אלה אינו חייב להיות קבוע; במקום זאת, זה עוזר לך לפנות מעט מזומנים נחוצים בינתיים.

 

מאמר זה נכתב בשיתוף עם https://promocode1.com/.