סימנים שהתינוק שלך רעב

לתינוקות יש אוצר מילים מתוחכם לתקשורת צרכיהם, במיוחד רעב. כאשר מתחיל רעב קל, תתחיל לראות סימנים מוקדמים של התינוק שלך רעב, כמו לשים את היד שלו לפיו ולהשמיע קולות מממממ.

 

תדירות סימני רעב לתינוקות: תינוקות צריכים בדרך כלל לאכול כל שעתיים עד שלוש שעות, כך שהתינוק שלך כנראה יאותת על רעב כל שעתיים עד שלוש שעות.

 

מה קורה אם אתה מתגעגע לאחד מסימני הרעב המוקדמים של היילוד שלך? אל תדאג; התינוק שלך לא יוותר! לאחר מכן, הוא ישלח לך רמזים תובעניים יותר לרעב בינוני. אלה כוללים השתרשות (הזזת ראש מהצד בפה פעור, חיפוש פטמה), עיניים פקוחות ותנועות פעילות יותר. אם הוא עדיין לא קיבל את מלוא תשומת הלב שלך, הוא יעבור לרמזי רעב מאוחרים: מתפתל, מתעסק ובכי.

אתר https://shula-babies.com/ ריכז עבורכם את המידע.

רשימה של סימני רעב לתינוקות

הנה כמה סימנים לכך שהתינוק שלך רעב:

 

הִשׁתָרְשׁוּת

עיניים פקוחות ותנועות פעילות

הִתפַּתְלוּת

התעסקות

בְּכִי

התינוק שלך מניח את ידו אל פיו

התינוק שלך משמיע צלילים מממממ

 

כמובן, לעולם אל תתעלם מאותות הרעב של תינוקך. למעשה, אם התינוק שלך מתעסק יותר מ-10 דקות לאחר ההאכלה האחרונה, אתה עדיין צריך להציע קצת יותר חלב. (יש תינוקות שמסיימים האכלה ואז מתעסקים קצת מאוחר יותר כשהם מבינים שהם צריכים רק גרם נוסף כדי "למלא את הטנק" כהכנה לשינה.)

האם תינוק אוכל ידיים מעיד על רעב?

לאחר כ-6-8 שבועות מתקופת היילוד, תינוקך אוכל או מוצץ ידיו אינו תמיד סימן אמין לרעב. במהלך גיל 6-8 שבועות, תינוקך יתחיל להשיג יותר שליטה על ידיו ולחקור את מיומנותו החדשה עם פיו בתדירות גבוהה יותר.

התעלמות מהסימנים לכך שיילוד רעב

התעלמות מסימני רעב מוקדמים כדי לישון קצת יותר היא למעשה חכמה. שעה נוספת של מנוחה יכולה לשפר את ההנקה על ידי הפחתת דיכאון, מניעת דלקת בשד והגברת אספקת החלב שלך. זו הסיבה שמאות מרפאות הנקה עוזרות לאמהות להצליח בכך שהם מלמדים אותן החתלה ואת ה-S האחרות במהלך שיעורי הבייבי הכי שמח.

 

הערה: במהלך החודש-חודשיים הראשונים, תעודדו שינה טובה יותר בלילה על ידי הערה והנקה של תינוקכם כל שעתיים…במהלך היום.