רכישות קטנות שמוזילות את עלויות המזון שלך

  1. מכונת פופקורן 

פופקורן הוא חטיף בריא וטעים, אבל הרבה אנשים משלמים עליו יותר מדי. על פי דו"ח של מינטל לשנת 2018, מכירות פופקורן מוכן לאכילה בשקיות הוכפלו ביותר משנת 2021. אבל זו הדרך היקרה ביותר לקנות פופקורן.

 

שקית של 4.4 גרם של פופקורן מוכן לאכילה עולה כ -3.30 $, או 0.20 $ לכוס. אפילו חבילת פופקורן במיקרוגל המייצרת כ -300 כוסות עולה בסביבות 10 $, או כ- 0.04 $ לכוס. לעומת זאת, שקית גרעיני פופקורן בגודל 45 גרם עולה 2.50 דולר בלבד ויכולה להכין 172 כוסות תירס מוקפץ-פחות מ- 0.02 $ לכוס.

 

ישנן מספר דרכים להכין פופקורן משלכם בבית. במבחן של Serious Eats, פופר כיריים השיג את התוצאות הטובות ביותר בסך הכל, והפיק פופקורן רך ופריך תוך דקות בלי הרבה בלגן. פופר פופקורן במיקרוגל היה אפילו קל יותר לשימוש ולניקוי, אבל הפופקורן לא היה טעים כל כך.

 

אם אתם מעדיפים פופקורן בטעם מפואר, ישנן דרכים להכין זאת גם בעצמכם. לדוגמא, בעזרת פפר כיריים אתה יכול להכין תירס קומקום פשוט על ידי הוספת סוכר עם גרעיני התירס וניעור הסיר כשהוא קופץ. אתה יכול למצוא מתכונים באינטרנט לטונות של טעמים אחרים, כגון באפלו-ראנץ 'ורוזמרין-פרמזן.

 

כמה זה עולה: מכשיר הכיריים של וירלי פופ בעל דירוג גבוה עולה 25 $ ב- Bed Bath & Beyond. ואמזון מוכרת קופצני פופקורן סיליקון שונים המתקבלים בין 9 ל -16 דולר.

 

כמה זה יכול לחסוך לך: אם אתה עובר כרגע שתי שקיות פופקורן בשבוע, הרגל הפופקורן שלך עולה לך כ -343 דולר לשנה. חתיכת משלכם יכולה להוזיל את העלות הזו ל -33 דולר פחות, ולחסוך לכם מעל 300 דולר בשנה.

 

  1. חסכון במזון

אחת הדרכים לקצץ בחשבון המזון היא מניעת בזבוז מזון. על פי מחקר שנערך בשנת 2020 שפורסם בכתב העת American Journal of Agricultural Economics (באמצעות פורבס), משק הבית הממוצע בארה"ב מבזבז מזון בשווי 1,866 דולר מדי שנה. זה כמעט שליש מכל האוכל שלו.

 

הרבה מהמזון הזה הולך לבזבוז כי הוא נהיה גרוע לפני שמישהו מקבל הזדמנות לאכול אותו. כל מי שאי פעם נאלץ לזרוק סלסלות של פירות יער חקלאיים יפים של 5 $ מכיוון שהם הפכו לחומים ורזים יודע כמה זה מתסכל.

 

ישנם מספר כלים שיכולים לעזור לך להפחית את בזבוז המזון בבית. לדוגמה, מכשירים פשוטים הנקראים מגני תוצרת עוזרים לייצר להישאר טוב יותר על ידי שיפור זרימת האוויר ולכידת גז אתילן, מה שמזרז את הקלקול. באופן דומה, חוסכי עשבי תיבול מאריכים את חייהם של עשבי תיבול טריים וכמה ירקות רכים, כמו אספרגוס.

 

אטמי אבק מסירים אוויר עודף ממזונות כדי לשמור על טריותם. ומיכלים לנעילת אוויר עושים את אותו הדבר עבור מזון יבש, כגון קפה.

 

כמה זה עולה: סט של שלושה פחי ייצור של Rubbermaid עם מכסים עולה 25 $ ב- Bed Bath & Beyond. אתה יכול למצוא חוסכי עשבי תיבול באמזון תמורת 12 עד 36 דולר. אטמי ואקום קטנים נעים בין 20 ל -70 דולר, ומיכלי נעילת אוויר נעים בין 10 ל -35 דולר.

 

כמה זה יכול לחסוך לך: אם אתה מבזבז אוכל כמו משק בית טיפוסי, בזבוז מזון עולה לך כמעט 2,000 $ לשנה. אם קבוצה של חוסכי מזון מאפשרת לך לחתוך את הפסולת הזו לשניים, השקעה של 100 דולר או פחות יכולה לחסוך יותר מ -900 דולר בשנה הראשונה בלבד.

 

ניתן למצוא קופונים לכל המוצרים באתר KSP.